Y ü k l e n i y o r
Hakkımızda
Geçmişten Geleceğe İnşaat, Gıda, Dış Ticaret ve Enerji

1983 yılında kurulan Dibaş Group, çeşitlendirilmiş ticari faaliyetleriyle sektörler arasında köprüler kurarak sürdürülebilir kalkınma ve başarı için yenilikçi çözümler sunmaktadır. Müşteri memnuniyetini temel alan bir vizyonla hareket eden Dibaş Group; geleceğe yönelik vizyonunda sürdürülebilirliği, etik değerleri ve kaliteyi ön planda tutmaktadır.

İnşaat, gıda, dış ticaret ve enerji alanlarında liderlik yaparak dünyanın dört bir yanından toplumların kalitesini artırmak için çalışmaktayız. İnşaat sektöründe Pimaş, PVC, boya ( DYO), kapı pencere sistemleri, CNC üretim hatlarının satışı, dekorasyon hizmetleri (Linear Deco) gibi pek çok büyük markanın Suriye, Irak gibi ülkelere ithalat, ihracat, satış ve dağıtım hizmetlerini başarı ile gerçekleştirdik. Türkiye’de ise Suryapı gibi pek çok kurumsal firma ile ortak konut projelerine imza attık.

1970 yılından itibaren tarım sektöründe özellikle buğday, arpa, mercimek gibi tarımsal gıdaların sertifikalı ürün yetiştiriciliği, pazarlama faaliyetlerine devam etmekteyiz. Bu bağlamda tarımsal kimyasallar, gübre çeşitleri bünyemizde bulunmaktadır. Uluslararası bir firma ile birlikte satış pazarlama hizmeti vermekteyiz. Dibaş Group olarak endüstriyel hammadde olarak polimer (polietilen, polipropelen, PVC) ve metal ürünler (inşaat demirleri ince ve yassı çubuklar) ihtiyaçlara göre alanında çok fazla ürün seçeneği sunmaktadır. Kalifiye ekibimizle dünya markası olmayı hedefleyerek ihtiyaca yönelik inovatif çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Tecrübemiz ve uzmanlığımızla geleceğin ihtiyaçlarına bu günden cevap veriyoruz. Daha yaşanabilir, daha sürdürülebilir bir dünya için çalışıyoruz.